Zawisza najlepszy w klasyfikacji Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży!

Miło nam poinformować, że CWZS Zawisza Bydgoszcz - podnoszenie ciężarów został najlepszym klubem w Polsce w klasyfikacji Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok 2016.

Wyniki zostały niedawno opublikowane na stronie Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Nasz klub łącznie uzyskał 230 pkt, dystansując Agros Zamość - 171 pkt. i Mazovię Ciechanów - 160 pkt. Na wygraną złożyły się punkty zdobywane podczas czterech czempionatów: Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23, Mistrzostw Polski do lat 20, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski do lat 15. Właśnie w tej ostatniej kategorii wiekowej Zawisza okazał się być najlepszym w kraju. W pozostałych grupach nasz klub plasował się miejscach od drugiego do piątego. Ponadto Zawisza zdecydowanie był najlepszy w naszym województwie.

Wygrana w klasyfikacji Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży to olbrzymi sukces naszego klubu. To także dowód, że szkolenie podnoszenia ciężarów w Zawiszy jest na najwyższym poziomie, a trenerzy klubowi należą do największych fachowców w Polsce. Wreszcie, to wielka motywacja do rozwoju ciężarów w Bydgoszczy na kolejne lata. Wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy przyczynili się do wywalczenia tego olbrzymiego sukcesu gratulujemy!Copyright © 2014 CWZS Podnoszenie Ciężarów Zawisza
Projekt i wykonanie: GREGSOFT