Oświadczenie Zarządu CWZS Zawisza Bydgoszcz - podnoszenie ciężarów

Publikujemy oświadczenie Zarzadu CWZS Zawisza Bydgoszcz - podnoszenie ciężarów.

 

W związku z zaistniałą sytuacją i pozytywnymi wynikami badań antydopingowych naszych zawodników Tomasza ZIELIŃSKIEGO i Adriana ZIELIŃSKIEGO Zarząd CWZS ,,Zawisza" Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów zawiesił w/w w prawach zawodnika oraz członka Klubu.

Po zakończeniu procedur i ewentualnym potwierdzeniu winy wobec zawodników, zostaną oni wykluczeni z członkowstwa w naszym Klubie. Do tego momentu wstrzymujemy się od komentowania całej sytuacji.

Ponadto informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją w  najbliższy wtorek (16 sierpnia 2016) odbędzie się posiedzenie Zarządu CWZS Zawisza Bydgoszcz – Podnoszenie Ciężarów.

Jednocześnie oświadczamy, że Zarząd CWZS Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów stanowczo potępia stosowanie wszelkiego rodzaju niedozwolonych środków dopingujących i przestrzega wszystkich sportowców przed ich zażywaniem i konsekwencjami ich stosowania.


Zarząd CWZS ,,Zawisza" Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów
Copyright © 2014 CWZS Podnoszenie Ciężarów Zawisza
Projekt i wykonanie: GREGSOFT